Stránka pro komentáře

Místo pro vaše komentáře, připomínky, názory.

5 komentářů k “Stránka pro komentáře”

 1. Michal Patera napsal:

  Tak nám zítra končí hájení po nasazení a většina pytláku přistižených v době hájení pojede z vesela na ryby a bude mít usměv od ucha k uchu. Jen nejhorší pytlák Patera, který si dovolil se vyjádřit k danné situaci, bude sedět doma na zadku a čekat až se někomu uráčí a začne řešit i jeho. PETRUV ZDAR.

 2. Michal Patera napsal:

  Jooooo a naučte zdravit pana porybného. UKAŽTE MI POVOLENKU A RYBÁŘSKÝ LÍSTEK není pozdrav. To by mu měl někdo vysvětlit.

 3. Michal Patera napsal:

  V čem jsem horší pytlák než ti, kterým to bylo vráceno po intervenci pana HOSPODÁŘE? Že jsem si dovolil otevřít hubu na zdejších komentářích? Že vám není hanba. Škoda, že se toho nedožil muj táta, sice šeptal, ale svoje by vám k tomu řekl. Stydte se.

 4. Michal Patera napsal:

  Tak jsem se právě dozvěděl, že mi povolenka možná bude vrácena, ale že dostanu nějaký FLASTR. Holt není pytlák jako pytlák. Někdo se pokakal , volal hned kamaráda na telefonu a byla mu povolenka téměř okamžitě vrácena. Já jsem si dovolil na zdejších stránkách zveřejnit svuj názor a jsem za škudce organizace a nejhoršího pytláka. Myslel jsem si, že od toho tyto stránky jsou, ale asi jsem se spletl. Petruv zdar.

 5. Michal Patera napsal:

  Tak mi po 40 letech u organizace byla odebrána povolenka za chytání v době hájení. Hájení v dubnu je věc celkem normální, takže je to v zásadě jen moje chyba. V řádném označení po celé přehradě taky není chyba, v mailu jsem to měl taky černé na bílém, takže jsem za čuráka po právu. A taky mi po právu pan porybný vyhrožoval PČR. A ted vážně. Tři papíry velikosti A4 schované v borovicích jsou jen pro smích. Pokud je vyjímečné hájení v dubnu,mělo by tomu odpovídat i označení. Spousta lidí chodi k vrbě, na pupek a tam kde nic, tu nic. Na podzim se někdy ani nehájí a ted se vylepí pár cáru na stromy a bude se číhat, kdo se nachytá. Hnus. Radši už dál psát nebudu.

Přidat komentář